Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Liu

Telefon numarası : 13332692681

Naber : +8613332692681

Free call

Deri bakımı ile ilgili temel bilgiler nelerdir?

June 16, 2021

son şirket davası hakkında Deri bakımı ile ilgili temel bilgiler nelerdir?

Temel deri bakımı bilgisi sizin için faydalı olmayabilir, ancak paylaşımınız başkalarının parmaklarınızı hareket ettirmesine yardımcı olabilir.

 

 

 

A. Günlük bakım, günlük basit bakım, yeni ve daha uzun ömürlü çantalar yapabilir.

 

 

 

1. Deriyi parlak ve nemli tutmak için el çantasını düzenli olarak silmek için aynı renkteki cilt kremini kullanın, ancak sıvı deri yağı kullanmaktan kaçının.

 

2. El çantalarına cilt kremi sürerken, kremi doğrudan deri yüzeyine uygulamaktan kaçının.Önce tüylü veya yumuşak saça uygulamalı, ardından deri yüzeyi silmelisiniz.

 

3. El çantasını daima kuru tutun ve saklarken havalandırılan bir yere koyun.Neme duyarlı bazı el çantaları, çantada neme dayanıklı küçük boncuklarla saklanabilir.

 

4. El çantası ıslanırsa, el çantasındaki nemi emmek için kuru bir bez kullanın ve ardından çantanın doğal olarak kuruması için serin bir yere koyun.Islak çantayı asla doğrudan güneşe koymayın veya bir nefes borusu ile üfleyin, Ayrıca klimanın yanında üflenemez, aksi takdirde deri patlar.

 

5. El çantalarını temizlerken suyla durulamayın veya kimyasal çözücülerle temas ettirmeyin.

 

 

 

B. Her deri türü farklı özelliklere sahip olduğundan farklı bakım yöntemlerine ve uygun bakım ürünlerine ihtiyaç vardır.

 

 

 

1. Flanel: El çantasının yüzeyindeki lekeleri hafif nemli bir flanel ile silin ve ardından doğal olarak kuruması için havalandırılan bir yere koyun.

 

2. Sığır derisi ve koyun derisi: Deri yüzeyindeki kiri çıkarmak için flanel üzerine uygulamak için yüksek kaliteli deri macunu kullanın ve ardından torba yüzeyinde ileri geri silmek için yumuşak bir bez kullanın.

 

3. Kuru cilt: Dokuyu pürüzsüz hale getirmek için lekeleri aynı yönde nazikçe silmek için derinin yüzeyinde yumuşak kürk kullanın;Ayrıca lekeleri çıkarmak için ham kauçuk ve kürk için temizlik malzemeleri de kullanabilirsiniz, ancak gresi silmek uygun değildir.

 

 

 

C. Özel bakım

 

 

 

1. Fermuar pürüzsüz değil: efekti iyileştirmek için fermuara mum veya deri cila uygulayın.

 

2. Denitrifikasyon: Biraz denitrifikasyon varsa, rengi doldurmak için renk uyumlu cilt macunu kullanabilir veya lekeleri çıkarmak için denitrifikasyon parçasını hafifçe silmek için beyaz elektrik yağı kullanabilirsiniz.

 

3. Metal dekorasyon ve oksidasyon (altın, gümüş, bakır toka) gümüş donanım tokası: Siyah noktaları nazikçe silmek için en iyi su zımpara kağıdı veya buzlu kauçuk kullanın ve ardından şeffaf deri merhem ile hafifçe silin.Altın toka: Altını silmemek için asla aşındırıcı kağıt kullanmayın, hafifçe silmek için sadece biraz şeffaf deri merhem kullanın.Önleme yöntemi: Oksidasyonu önlemek için yeni çantanın bakır veya metal tokasına biraz şeffaf oje sürün.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

maggie@zyachina.com
+8613332692681
13332692681
13332692681