Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Liu

Telefon numarası : 13332692681

Naber : +8613332692681

Free call

Deri eşyaların bakımı nasıl yapılır?

June 16, 2021

son şirket davası hakkında Deri eşyaların bakımı nasıl yapılır?

Günlük hayatta her türlü deri eşyanın bakımını nasıl yapacağınızı biliyor musunuz?Şimdi Zhuo Yan valiz ve deri eşya fabrikasının editörü üniversiteye biraz sağduyuyu anlatacak!

 

Deri çantaları evde nasıl temizleyeceğinizi öğretin.Malzeme seçim yöntemini ayırt etmek önemlidir.

 

İnsanların maddi yaşam standartlarının sürekli iyileştirilmesiyle, maddi yaşam kalitesini daha çok takip ediyorlar.Deri çantalar vazgeçilmez bir günlük ihtiyaç haline geldi ve elbette çantaların lezzeti ve kalitesi de her geçen gün artıyor.Markalı deri çantalar halkın yeni gözdesi haline geldi.Ama çanta kirliydi ve birçok insan bununla nasıl başa çıkacağını bilmiyordu.Editör, deri çantayı evde kolayca temizleyebilen birkaç küçük darbeyi tanıtıyor, böylece kirli çanta veya onunla nasıl başa çıkacağınız konusunda asla endişelenmeyeceksiniz.

  

Torbanın yüzeyindeki leke türleri

 

1 Çanta yağla lekelenmiş.Çantanız karanlıksa, temizlemek için deterjan kullanabilirsiniz.Kirlenmiş alana uygun miktarda deterjan dökün ve ardından suyla nemlendirmek için yumuşak bir fırça veya diş fırçası kullanın.Deri çantanın rengini ve deri yüzeyini çizmemek için çok fazla fırçalamamaya dikkat edin.Yağlı bölgeyi artık görünmeyene kadar nazikçe ovalayın, ardından temiz suyla durulayın.Beyaz deri bir çanta ise, temizlemek için seyreltilmiş çamaşır suyu kullanabilirsiniz, seyreltilmiş çamaşır suyu (1:10) olmalıdır, aksi takdirde deri çantayı aşındırır, bu nedenle etki daha iyi olacaktır.

2 Deri çanta üzerinde tükenmez kalem el yazısı görünüyor.El yazısına %95'e varan konsantrasyona sahip bir alkol tabakası veya bir kat yumurta akı nazikçe uygulayın.Torbanın yüzeyinde yaklaşık beş dakika bekletin.Nazikçe silin ve suyla temizleyin..

3 Aynı deri çanta, farklı ihtiyaçlara sahip tüketicileri karşılamak için genellikle farklı renklere sahiptir.Koyu renkli bir deri çantanız olduğunda kesinlikle uzun bir süre sonra solacaktır.Kalın bir kaba koyabiliriz Tuzlu suda yaklaşık bir dakika bekletin ve sonra temiz su ile yıkayın.

4 Bazı deri çantalar üretim sırasında tam olarak kurutulmadığından, uzun bir kullanım süresinden sonra küflenirler.Deri çantaları yaklaşık on dakika 40 derecede ılık sabunlu suda bekletin ve ardından temiz su ile temizleyin.Beyazsa, on dakika güneşte bırakılabilir.

5 Sırt çantalarında ve taşıma çantalarındayken, doğrudan veya dolaylı olarak giysilere dokunacağız ve bazı giysiler solacak, çantalarımızın giysilerin rengine boyanmasına neden olacak.Kızların günlük hayatında kullanılan makyaj temizleyici ile pamuğun tamamını ıslatıp, kirlenen bölgeyi nazikçe silip, kirli alan gözden kaybolana kadar tekrar tekrar sildikten sonra temiz bir pamuklu ped ile biraz su kullanabilirsiniz. yok etmek.

  

Paketin malzemesi

  

1 Çantanın malzemesi hakiki deridir.

 

(1) Önce deri yüzeyindeki tozu hafif ve yumuşak bir bezle silin.

(2) Derinin en etkili bakımı alması için çantanın yüzeyine bir bakım maddesi tabakası uygulayın, böylece çanta güzel görünümünü, parlaklığını, yumuşak dokusunu, su geçirmezliğini, mekanik mukavemetini (çekme gibi) eski haline getirecektir. mukavemeti, yırtılma mukavemeti, Tane çatlama mukavemeti vb.) arttırılabilir.Çanta yüzeyindeki deri dokusunu daha iyi koruyabilir.

(3) Bakım maddesi doğal olarak kuruduktan sonra profesyonel dermal temizleyiciyi eşit şekilde sallayın ve yumuşak bir bezle hafifçe silin.

(4) Temizlik maddesini küçük bir kirlilik alanında doğrudan deri çantanın yüzeyine püskürtün.Geniş alanlı kirlenmiş alanlar için temizlik maddesini şişeden döküp, kaba koyabilir, temizlik maddesini yumuşak bir fırça ile daldırabilir ve doğrudan deri yüzeyine uygulayabilirsiniz.Yaklaşık 2 ila 5 dakika bekleyin ve kir çıkana kadar yumuşak bir fırça ile hafifçe fırçalayın, cildin yüzey dokusu boyunca sildiğinizden emin olun, boşluk varsa boşluk boyunca silin.

(5) Uzun süreli bir leke ise, dermisin yüzeyindeki kirin kalınlığı daha fazla olacak ve derinin dokusuna nüfuz edecektir.Yağı simüle eden bir deri temizleyici kullanıldığında, yağ olduğu için geçirgenlik zayıftır ve temizleme etkisi ideal değildir.Su ile seyreltilebilir ve %10 su ile eklenebilir, kullanmadan önce iyice çalkalayın.Su, yağlı deri temizleyiciyi taklit eden cildin nüfuz etmesine yardımcı olabilir.Temizleme etkisi iyidir ve temizleme verimliliği yüksektir.Bu, deri çantanın yüzeyine zarar vermez, çünkü derinin kendisi de belirli bir nem içeriğine sahiptir ve hayvanın nem içeriği %10'dan fazladır.

  

2 torba malzeme deri

 

(1) Deri, güçlü bir emme gücüne sahiptir, bu nedenle düzenli olarak yağlanması gerekir, haftada bir temiz, ıslak bir havluyla hafifçe silin.

(2) Deri eşyalarda donanım bakımı vardır, silmek için kuru bir bez kullanın, hafif oksitlenirse donanımı un veya diş macunu ile silebilirsiniz.

(3) Lake deri yumuşak bir bezle silindiği sürece kendi parlaklığı vardır ve toza yapışması kolay değildir.

(4) Parlak deri, yumuşak bir beze biraz deri bakım yağı uygulayabilir ve çantayı nazikçe silebilirsiniz.

(5) Mat deri, tozu temizlemek için sadece bir bezle silin.Daha büyük bir kir varsa, kauçuğa benzer kauçukla nazikçe silebilirsiniz.

  

3 paket süetten yapılmıştır

 

doğrudan silgi ile silinebilir ve normal bakım sırasında saçın dokusunun yönünü takip etmek için yumuşak bir fırça kullanılabilir.

  

4 Naylon malzeme torbası

 

Su kullanmayın, nemli bir bezle torbaya hafifçe bastırın.Leke ciddiyse, silmek için diş macunu ile yumuşak bir diş fırçası kullanın.

  

5 paket yağlı deri

 

Yağlı ciltte doğal kırışıklıklar ve renk değişikliği vardır ve cildin farklı kısımları farklı renklere sahip olacaktır.Su geçirmezlik ve kirlenme önleyici özelliklere dikkat etmelisiniz.Bakımı için deri giysiler veya koltuk temizleyici kullanılması tavsiye edilir.Yağlı dana derisinde çizikler olsa bile, yumuşak bir bezle silin ve kaybolacaktır.Torbanın rengi daha açık hale gelir, bu nedenle yağlama gereklidir, sadece kuru bir bezle silin.

Mevsim değişikliğinde kullanılması gerekmeyen deri çantalar için serin ve kuru bir yere yerleştirilebilir, deri koruyucu bir tabaka ile kaplanabilir, deri çantanın deformasyonunu önlemek için bazı kağıt dolgu maddeleri doldurulabilir, bazı neme ve böceklere karşı dayanıklı maddeler konulabilir. Toz torbasına koyun.

 

Dongguan Zhuozhen Bags & Garments Co., Ltd. her türlü deri ürünleri, cüzdanlar, debriyajlar, kart kutuları, alet çantaları, kozmetik çantaları, el çantalarının üretiminde uzmanlaşmıştır.Dongguan'da küçük bir fabrika ve Yunnan'da 500 kişilik büyük bir fabrika var.Örnekler mevcuttur Resim üretim siparişi, irtibat kişisi: Bayan Liu, irtibat numarası: 13332692681, sorgulamaya hoş geldiniz!

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

maggie@zyachina.com
+8613332692681
13332692681
13332692681